Mapujeme stromy, které rostou na školním pozemku

Do slepé mapy školního pozemku jsme zakreslili zástupce různých druhů stromů, které zde rostou. Dokážete podle mapy stromy najít?

Red Tide

Děkujeme Timíkovi za prezentaci o červeném přílivu.

PROJEKT KEŇA

Organizace ADRA pro nás připravila projekt, kde jsme se společně vydali do Keni. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací a také jsme se seznámili s holčičkou Latifou. Zkuste si tipnout, ve kterém domě bydlí.

UČÍME SE PRACOVAT S MAPOU

ABYSTE NÁS LÉPE VIDĚLI

HALLOWEEN

Do naší třídy vlétli netopýři a každý z nich měl pro nás připraven jeden úkol. Nám se ale podařilo splnit i náročné úkoly a získat tak všechny postavy do písničky.

VYRÁBÍME SKŘÍTKY PODZIMNÍČKY

Wellbeing week

ZAKLÁDÁME HERBÁŘ

ZÁŽITKOVÝ KURZ BLANÍK

Podařilo se nám pomoci rytíři, který se nemohl dostat do hory Blaník a jako odměnu jsme dostali mapu k truhle s pokladem. Za každý splněný úkol jsme dostali jeden klíč. Jak už to tak ale bývá, truhlu se nám podařilo otevřít až tím posledním klíčem.
Nejdůležitější však je, že jsme si užili spoustu legrace a stali se z nás prima kamarádi.

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne 8.1.2019 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!