JÍDELNA A STRAVOVÁNÍ

Základní škola COMPASS disponuje vlastní kuchyní, ve které připravujeme obědy pro děti i pedagogy. Nakupujeme několikrát týdně, abychom zaručili čerstvost všech surovin. Jídelníček splňuje spotřební koš dětí mladšího školního věku a obsahuje všechny důležité složky jako ryby, luštěniny, maso (odebírané od místního řezníka), zeleninu a ovoce a samozřejmě dostatek tekutin.

V jídelně je vždy dbáno na hygienu a etiketu při stolování.

Poplatek za oběd, ranní a odpolední svačinu a pitný režim v naší školní jídelně činí 80 Kč,- za den a hradí se předem na celý měsíc.

Vyzvedávání obědů je možné v době oběda od 12.00 do 13.00 hodin.

Pokud je oběd zrušen do 12.00 hod. předchozího dne absence, je poplatek za něj vratný. Obědy odhlašujte u paní kuchařky Renaty Zemanové na email jidelna@zs-compass.cz.

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.