Dramatický kroužek - pantomima

Beze slov jsme si zkusili vyjádřit aktivity, které jsme dělali o prázdninách...

Lego

Zábavný, hravý a vzdělávací kroužek s kostkami LEGO. Je určen pro ty, kteří si rádi hrají s touto stavebnicí a zároveň se učí nové postupy a fakta z historie.

Výtvarný kroužek

Děti se na výtvarném kroužku věnovaly už několika tématům. Po prázdninách kreslily své podobizny a zážitky z prázdnin nakreslily kolorovanou kresbou do velkých brýlí z papíru. Pak jsme navázali na wellbeing week a kreslili tuší stromy v japonském duchu. U stromů a podzimu jsme zůstali i při tisku listů temperovými barvami a později při kolorované kresbě hrušek.

Vaření - Vzpomínka na prázdniny (6. 9. 2018)

Naučili jsme se základům práce s nožem, zavzpomínali na prázdniny a připravili jsme pro sebe i pro ostatní lodičky z vajíčka, lahodné pomazánky se zeleninou a tortilly. Všem nám moc chutnalo a z výsledku jsme měli velkou radost.

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne 8.1.2019 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!