MŠ ZEMĚKOULE

Mateřská škola ZEMĚKOULERodiče, jejichž děti navštěvují MŠ Zeměkoule, často hledají vhodnou navazující základní školu, která by splňovala několik důležitých kritérií - byla bilingvní, rodinná, s individuálním přístupem ke každému dítěti a kvalitním výchovně vzdělávacím programem. Věřím, že ZŠ Compass je školou, která plní očekávání rodičů a dětí MŠ Zeměkoule, a stejně tak i rodičů a dětí jiných soukromých mateřských škol.

Mateřská škola Zeměkoule a Základní škola COMPASS spolu úzce spolupracují. Jejich výchovně vzdělávací programy spolu významně souvisejí - výchova a výuka v anglickém jazyce; zaměření na dítě, jeho individuální schopnosti a možnosti dalšího rozvoje; metody výuky skrze prožitkovou pedagogiku (projekty, řešení problémů) atd.

Škola a školka společně pořádají různé akce, projekty a sportovní aktivity. Jelikož se nacházejí jen 100 metrů od sebe, využívají navzájem své vnitřní prostory i zahrady ke společným činnostem.

Eliška Zemanová
ředitelka MŠ Zeměkoule

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.