VÝUKA

Jelikož vzdělávání je dlouhodobé, celoživotní snažení, chceme vést žáky k osobní odpovědnosti za jejich vlastní vzdělávání. Naše výchovně vzdělávací koncepce je zaměřená na žáka, bere v úvahu jeho schopnosti, jeho individuální potřeby a osobní maxima.

Abychom naplnili filozofii a koncepci naší česko anglické ZŠ, dáváme našim žákům prostor spolurozhodovat o tom, co se budou učit. Na počátku každého nového tématu zjišťuje učitel nejen to, co již žáci o tématu vědí, ale také to, co by se o tématu chtěli dovědět. Výuka je pak směřována nejen na to, aby pokryla dané kurikulum, ale také na to, co děti zajímá.

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.