MŠ ZEMĚKOULE

Mateřská škola ZEMĚKOULERodiče, jejichž děti navštěvují MŠ Zeměkoule, často hledají vhodnou navazující základní školu, která by splňovala několik důležitých kritérií - byla bilingvní, rodinná, s individuálním přístupem ke každému dítěti a kvalitním výchovně vzdělávacím programem. Věřím, že ZŠ Compass je školou, která plní očekávání rodičů a dětí MŠ Zeměkoule, a stejně tak i rodičů a dětí jiných soukromých mateřských škol.

Mateřská škola Zeměkoule a Základní škola COMPASS spolu úzce spolupracují. Jejich výchovně vzdělávací programy spolu významně souvisejí - výchova a výuka v anglickém jazyce; zaměření na dítě, jeho individuální schopnosti a možnosti dalšího rozvoje; metody výuky skrze prožitkovou pedagogiku (projekty, řešení problémů) atd.

Škola a školka společně pořádají různé akce, projekty a sportovní aktivity. Jelikož se nacházejí jen 100 metrů od sebe, využívají navzájem své vnitřní prostory i zahrady ke společným činnostem.

Eliška Zemanová
ředitelka MŠ Zeměkoule

Pro školní rok 2020-2021 máme volné místo v druhé, čtvrté a páté třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

En ZS Compass
  • image 30